I liga koszykarzy. Smutne pożegnanie AZS AGH Kraków z I ligą

Bartosz Karcz
To był póki co ostatni mecz koszykarzy AZS AGH Kraków w I lidze. Krakowanie spadają do I ligi, a na jej pożegnanie wysoko przegrali ze z rezerwami Śląska Wrocław.

Już po pierwszej kwarcie AZS AGH przegrywał wysoko, a na przerwę drużyny schodziły już przy wyniku 38:55. Po zmianie stron nic się nie zmieniło, a wrocławianie tylko śrubowali rozmiary swojej wygranej.

AZS AGH Kraków – WKS Śląsk II Wrocław 75:105 (15:23, 23:32, 21:27, 16:23)
AZS AGH: Komenda 18, Ciesielski 15, Piliszczuk 10, Orłowski 10, Mąkowski 5 oraz Palmowski 10, Golus 4, Spinczyk 2, Głowacki 1
Śląsk: Bryant Jr. 21, Piśla 15, Kociszewski 14, Siembiga 10, Dydak 6, oraz Leńczuk 21, Stolarz 6, Bereszyński 5, Baran 4, Soroka 3.
Sędziowali: Grzegorz Czajka, Dawid Perłak oraz Dominik Hałka.