Mecz Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze ONLINE. Gdzie...

Mecz Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

0 1 połowa

• To tyle na dziś, za uwagę dziękuje Piotr Bernaciak!

• Koniec meczu! Po naprawdę niesamowitej końcówce Jagiellonia wygrywa w Białymstoku z Górnikiem Zabrze 2:1!

• Ależ było blisko, Tomasz Loska wyczuł Łukasza Sekulskiego, po prostu zabrakło mu większego zasięgu ramion!

• Łukasz Sekulski! Trzy punkty najprawdopodobniej zostaną w Białymstoku! Co za końcówka!

• NIEMOŻLIWE! RZUT KARNY DLA JAGIELLONII! DAVID LEDECKY WYLATUJE Z BOISKA!

• Sędzia doliczył cztery minuty do drugiej połowy meczu.

• Martin Pospisil! To była piłka meczowa! Po podaniu Karola Świderskiego w pole karne Czech powinien strzelić gola, huknął jednak bardzo wysoko nad poprzeczką!

• Bartłomiej Olszewski zmienia Igora Angulo.

• Płaskie dośrodkowanie Martina Pospisila pod bramkę, nie przeciął go nikt, o ułamek sekundy spóźnił się Łukasz Sekulski!

• Ale interwencja Tomasza Loski! Dośrodkowanie gospodarzy było idealne, prosto na głowę niepilnowanego pod bramką Guilherme, fenomenalnie, instynktownie broni bramkarz Górnika!

• Szymon Żurkowski obraca się z piłką przed polem karnym i oddaje strzał na bramkę, ale uderza w sam środek, Marian Kelemen pewnie łapie piłkę.

• Łukasz Sekulski zmienił Cilliana Sheridana.

• Zbliżają się ostatnie minuty meczu, Jagiellonia ciśnie coraz mocniej.

• David Ledecky z żółtą kartką za faul 30 metrów od własnej bramki.

• W międzyczasie Łukasza Burligę zastąpił Karol Świderski.

• Michał Koj przypadkowo zderzył się z Tomaszem Loską, być może będzie potrzebna zmiana.

• I znowu Rafał Kurzawa przegrywa pojedynek z Marianem Kelemenem, tym razem w sytuacji sam na sam - zawodnik Górnika powinien podać piłkę lepiej ustawionemu koledze!

• I mogło być 1:2! Rafał Kurzawa odnalazł się w zamieszaniu w polu karnym Jagiellonii, jego uderzenie z około 16 metrów broni Marian Kelemen!

• Litwin pewnie wykorzystał rzut karny, uderzając dokładnie w środek bramki po ziemi - Tomasz Loska rzucił się w swoją prawą stronę.

• Meik Karwot zmienia Damiana Kądziora - jest to zmiana konieczna z taktycznego punktu widzenia.

• Bramka! Arvydas Novikovas trafia na 1:1, pewny strzał!

• Dani Suarez wylatuje z boiska za drugą żółtą kartkę!

• Rzut karny dla Jagiellonii, ręką piłkę w polu karnym zagrywa Dani Suarez!

• Rzut rożny dla Górnika po starciu Gutiego z Davidem Ledeckim.

• Damian Kądzior skutecznym wślizgiem naprawia błąd Mateusza Wieteski i przerywa akcję Jagiellonii przy linii bocznej.

• Zawodnicy Górnika atakują bardzo wysokim pressingiem, co póki co zwyczajnie im się opłaca. Jagiellonia ma problemy, by wyjść z własnej połowy.

• Adam Wolniewicz z żółtą kartką za przytrzymywanie Arvydasa Novikovasa.

• Komentarze na Twitterze są zgodne - Igor Angulo zimną krwią przy wykończeniu akcji bardzo przypomina Nemanję Nikolicia.

• ...a David Ledecky melduje się na murawie w miejsce Łukasza Wolsztyńskiego.

• Martin Pospisil zmienia Dmytro Chomczenowskiego...

• Rafał Kurzawa wygrał pojedynek główkowy na połowie Jagi, przedłużając w ten sposób prostopadłe podanie do hiszpańskiego napastnika, który po rajdzie przypominającym ten z meczu z Legią pokonuje Mariana Kelemena!

• Igor Angulo! On się nie zatrzymuje! Ten sam imponujący rajd, Górnik prowadzi w Białymstoku!

• Blisko Jaga! Dobre dośrodkowanie w pole karne z rzutu wolnego, z najbliższej odległości uderzał Ivan Runje, piłkę dość szczęśliwie kolanem wybił Tomasz Loska!

• Lekki, ale celny strzał Szymona Żurkowskiego nie stanowił żadnego problemu dla Mariana Kelemena.

• Arvydas Novikovas dośrodkowuje "fałszem" w pole karne Górnika, pierwszy do piłki wyskoczył Rafał Kurzawa, wybijając ją poza szesnastkę.

• Mocny strzał Rafała Grzyba do boku paruje Tomasz Loska.

• Fedor Cernych zaimponował dryblingiem przed polem karnym Górnika, ale w decydującej fazie akcji poślizgnął się i stracił piłkę.

• Gramy, piłkę ma Jagiellonia Białystok!

• Piłkarze wracają już na murawę.

• Już za moment ruszamy z drugą połową meczu.

• Typowy mecz walki, szczególnie ze względu na dużą liczbę fauli w pierwszej połowie. Oby po przerwie było lepiej!

• To już jedenasty mecz z rzędu w Ekstraklasie, w którym do przerwy wynik to 0:0.

• Sędzia zaprasza zawodników obu drużyn na przerwę bez doliczenia ani minuty.

• Arvydas Novikovas uderza z rzutu wolnego, posyłając piłkę wysoko nad poprzeczką.

• 11236 kibiców na stadionie w Białymstoku.

• Trzeba przyznać, że oglądamy bardzo wyrównany mecz, pełen fauli z obu stron.

• Ivan Runje z żółtą kartką za dość ostre potraktowanie Igora Angulo w powietrzu.

• Taras Romanczuk uderza głową po rzucie rożnym, nie zdołał jednak posłać piłki w kierunku bramki.

• Dani Suarez z kartką za zatrzymanie pędzącego z piłką Arvydasa Novikovasa.

• Jeszcze jedna mocna wrzutka z autu w pole karne Jagiellonii w wykonaniu Michała Koja i kolejny faul w ataku.

• Ivan Runje pechowo uderzył Łukasza Wolsztyńskiego około 30 metrów od własnej bramki, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę złapał Marian Kelemen.

• Maciej Ambrosiewicz z żółtą kartką za wejście nakładką w środkowej strefie boiska.

• Znakomite płaskie dośrodkowanie Szymona Żurkowskiego minęło Mariana Kelemena, ale nie zdążyli do niego również ani Igor Angulo, ani Rafał Kurzawa!

• Szymon Żurkowski fauluje Cilliana Sheridana przy linii środkowej, bezpośrednia wrzutka w pole karne Górnika nie przyniosła Jadze korzyści.

• Podobna sytuacja, ale po drugiej stronie boiska, tym razem jednak na zdecydowanym spalonym złapany Fedor Cernych.

• Znakomite prostopadłe podanie do Rafała Kurzawy, w wydawałoby się fatalnej sytuacji najlepiej odnalazł się Marian Kelemen, który wyjściem z bramki zażegnał niebezpieczeństwo, wygarniając piłkę spod nóg zawodnika Górnika!

• Kiks Daniego Suareza kończy się rzutem rożnym dla Jagiellonii.

• Ze stałego fragmentu gry dośrodkowywał sam poszkodowany, piłka nie dotarła z żadnego z zawodników i minęła słupek bramki strzeżonej przez Mariana Kelemena.

• Teraz faulowany Rafał Kurzawa, zawodnicy Jagiellonii wyraźnie tracą panowanie nad nerwami i dyskutują z sędzią.

• Sędzia uznał, że Arvydas Novikovas pomagał sobie faulem przy walce o piłkę na prawym skrzydle, Litwin zdecydowanie nie zgadza się z decyzją arbitra.

• Głębokie dośrodkowanie w pole karne Górnika ponownie łapie Tomasz Loska.

• Ponownie we własnym polu karnym powalony Taras Romanczuk, sędzia ponownie przerywa grę, tym razem po rzucie wolnym.

• W pole karne bezpośrednio z autu piłkę wrzucał Michał Koj, sędzia dopatrzył się faulu Igora Angulo, który starał się oddać strzał na bramkę. Przy piłce gospodarze.

• Efektowna indywidualna akcja Damiana Kądziora kończy się tylko rzutem rożnym dla zabrzan, były piłkarz Wigier bardzo efektownie minął Guilherme.

• Strzał po ziemi Fedora Cernycha z kilkunastu metrów spokojnie broni Tomasz Loska.

• Damian Kądzior faulowany na własnej połowie, piłkę ma Górnik.

• Tomasz Loska pewnie łapie dośrodkowanie Arvydasa Novikovasa.

• Zablokowane dośrodkowanie Łukasza Burligi na prawej stronie pola karnego, korner dla Jagiellonii.

• Mecz rozpoczął się od chaotycznych długich podań z obu stron.

• Zaczynamy mecz, pierwszy gwizdek sędziego i piłka w grze, ma ją Górnik Zabrze!

• Za nami losowanie stron...

• Ciekawostka - w składzie Jagi dwóch Polaków, reszta to obcokrajowcy. W jedenastce Górnika - tylko dwóch obcokrajowców.

• Piłkarze już czekają ustawieni w tunelu.

• Już za chwilę pierwszy gwizdek arbitra - faworytem są wicemistrzowie Polski, ale piłkarze beniaminka tydzień temu pokazali się ze świetnej strony i z pewnością czeka nas zacięty pojedynek.

• Rezerwowi Górnika: Wojciech Pawłowski, Bartłomiej Olszewski, Rafał Wolsztyński, Sandi Arcon, Konrad Nowak, David Ledecky i Meik Karwot.

• Rezerwowi Jagiellonii: Damian Węglarz, Ziggy Gordon, Dawid Szymonowicz, Martin Pospisil, Karol Świderski i Łukasz Sekulski.

• Sędzią meczu będzie pan Paweł Raczkowski z Warszawy.

• Znamy już składy obu zespołów!

• Witam, z tej strony Piotr Bernaciak, zaczynamy relację live ze starcia Jagiellonii z Górnikiem!

Bartłomiej Modzelewski

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Mecz Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze ONLINE. Po rocznej przerwie, kluby znów zmierzą się ze sobą ©Wojciech Wojtkielewicz / Polska Press

Mecz Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze ONLINE. Po świetnym początku jakim popisali się gracze Górnika (wygrywając z Legią 3:1), jadą do Białegostoku, aby tym razem zmierzyć się z wicemistrzem Polski - Jagiellonią. Czy podopiecznym Marcina Brosza uda się powtórzyć świetny wynik także w drugiej kolejce i utrzymać pozycję lidera?

Mecz Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze ONLINE

Znakomicie rozpoczęła się kolejna przygoda Górnika Zabrze z Ekstraklasą. Beniaminek całkowicie zasłużenie pokonał mistrza Polski Legię Warszawa. Mimo, że większość ekspertów czy kibiców skazywało na pożarcie młodziutką drużynę 14-krotnego mistrza Polski, zdołali oni pokazać charakter i udowodnić, że nie będą chłopcami do bicia. Nie można jednak mówić, że teraz Górnicy w każdym meczu będą grać tak dobrze. Na razie jest to początek rozgrywek i mówienie, o Górniku jako czarnym koniu rozgrywek nie ma żadnego sensu.

Myślisz Górnik Zabrze - mówisz utalentowani zawodnicy, zmieszani z doświadczeniem. Taka mieszanka często daje bardzo dobre efekty. Dobrym przykładem na tą tezę był mecz z Legią. I chociaż doświadczonymi graczami w ekipie Brosza są przede wszystkim Hiszpanie, to współpraca na linii młodzież - "starszyzna" wyglądała bardzo dobrze. Po raz kolejny można pochwalić Igora Angulo. Król strzelców Nice I Ligi znowu udowodnił swój snajperski potencjał (strzelając dwie z trzech bramek dla Górnika w meczu z Legią)

Pomimo zwycięstwa w pierwszym meczu nowego sezonu Lotto Ekstraklasy, w Jagiellonii humory nie są najlepsze. Porażka w II rundzie Eliminacji Ligi Europy z FK Gabalą rozzłościła kibiców w Białymstoku. Duża liczba fanów już miała zarezerwowane bilety do Aten na mecz z Panathinaikosem. Prawda okazała się jednak brutalna, a piłkarze białostockiej ekipy pokazując marny futbol sromotnie odpadła z walki o fazę grupową. Gołym okiem widać zmiany w drużynie z Białegostoku. Ireneusz Mamrot na razie układa wszystko po swojemu i musi minąć jeszcze trochę czasu aby wszystkie tryby wskoczyły na pełne obroty. Przede wszystkim w drużynie brakuje typowej gwiazdy jakim w tamtym sezonie był Konstantin Vassiljev. Do tej pory Cillian Sheridan, który miał być właśnie motorem napędowym swojej drużyny, nie wrzucił najwyższego biegu i zaliczył mały falstart w tym sezonie.

Obie drużyny na pewno liczą na swoje drugie zwycięstwo w tym sezonie. Miejmy więc nadzieję, że mecz będzie stał na bardzo wysokim poziomie i zobaczymy kawał dobrego futbolu.

Mecz Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+ (w internecie mecz dostępny w aplikacji Canal Plus Sport Online). Wstęp od 17:35, pierwszy gwizdek o 18:00. Relacja LIVE w GOL24.pl: